Killer Guitar Control Secrets

Killer Guitar Control Secrets

IN THE NEXT 5 MINUTES. I’M GONNA REVEAL THE 3 SECRETS TO KILLER GUITAR CONTROL.
First let me ask you…

  • Have you hit a plateau? Are you playing the same stuff over and over and not even sure what you should be practicing next?
  • Are you ever bored or just not enjoying the guitar like you used to or you’re struggling to find time to play?
  • Would you love to improvise exactly what you hear in your head and finally get those sounds you’ve been looking for?
  • Wanna know exactly how and where to use scales so it sounds like real music how to create solos for any song, and what riffs go with what chords?
  • Does it feel like you’ve been stuck forever at a certain speed? Want to master picking and smash all your speed limitations?
  • Do you want to play smooth tasteful licks with expressive phrasing, great vibrato, and finally put it all together on the guitar?
  • Do you want to play smokin solos up and down the neck instead of being stuck in the same old boxes and patterns?

İşte 3 Kritik BileşenKiller Guitar Control Secrets.

3 kritik bileşen var, bir araya getirdiğinizde, zaten içinizde olan katil baş gitaristi uyandıracak.

Bu üç bileşen şunlardır:

  1. Temel Teknik,
  2. Klavye Bilgisi ve
  3. “Beyinden Ele” Bağlantı.

İlk olarak, en azından  temel düzeyde bir tekniğe ihtiyacınız var.  Bu, gitar eğitiminin en temel seviyesidir. Ve size tekniğinizi hızlı bir şekilde nasıl geliştirebileceğinizi göstereceğim.

İkinci bileşen  klavye bilgisidir.  Size tüm boynun nasıl birbirine bağlandığını göstereceğim. Bu kursu izledikten sonra, tüm notaların melodik ve armonik düzenlemelere ve kalıplara nasıl bağlandığını ve şarkı yazma veya doğaçlama için klavyeye nasıl komuta edileceğini öğreneceksiniz.

Her basit ölçeğin altında yatan çok sayıda klavye bilgisi vardır. Bilginiz ne kadar derinse, ilginç melodiler ve sololar yaratma yeteneğiniz o kadar büyük olacaktır. Klavye üzerinde ustalaşmak için bazı basit kısayollarımdan bazılarını öğrenene kadar bekleyin. Öğrenme eğrinizin yıllarca sürecek.

Ama sonra üçüncü bileşeni ortaya çıkardığımda atom bombası attım …

Bu Şimdiye Kadarki En Büyük Gitar Sırrı mı?

Evet, her gitar kahramanının sahip olduğu görünmez X faktöründen bahsediyorum.

Beyinden ele bağlantı.

Bu faktör, sahip olduğunuz pirzolaları kullanarak ifade yeteneğinizi ve kontrolünüzü tamamen en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Bazı profesyoneller buna  yürekten oynamayı söylüyor.  Bildiğim kadarıyla, bunu daha önce kimse çözmemişti.

“ahbap sen harikasın. Harika talimat … 30 yıldır oynuyorum ve bana hiç anlamadığım bazı şeyler gösterdin … İlk DVD’den o kadar çok şey aldım ki ikincisini sonrası için saklıyorum … anlıyorum, çalışan bir müzisyenim … ama basit yönteminiz benim için devasa kapılar açtı … “

~ Ken Hill, Moorpark, Kaliforniya

Henüz olmasını istediğiniz kadar harika oynuyorsanız endişelenmeyin. Dinle …

Neredeyse dışarıdaki her gitar öğretmeni size teknikler öğretiyor ve bu harika. Ancak, HİÇ KİMSE size efsanelerin gitar zihniyetini, yaklaşımını ve paradigmasını öğretmiyor ve ihtiyacınız olan eksik halka bu.

Ve öğrenir öğrenmez …

Gitar Çalınız Değişecek … Hızlı.

Bunun büyük bir iddia olduğunu biliyorum, ancak gitaristlerden her gün videomun gitar çaldıklarıyla büyük bir fark yarattığını söyleyen e-postalar alıyorum.

İşte başka bir örnek:

Hiç bilmediğim yeni bir dünya açılıyor

“Claude, DVD’leri şimdiden aldım! Çok hızlı servis! Onları şimdiden iki kez izledim. Bence harikalar. Odadayken benimle birlikte olduğunuzu gösterme şeklinizi beğendim. Bazı şeyler zaten açık Daha önce hiç bilmediğim bir şey. Sanırım kalpten oynamaya başlayabilirim belki yakında bir gün Çok sevimli gerçek bir insan gibi görünüyorsun ve oyun “tarzını” seviyorum ve doğal olarak kalpten oynuyorsun. DVD’lerinizden çok daha iyi olmak için ilham aldım. Çok teşekkürler. Bu arada, 60 yaşıma girdim ve hiç bilmediğim yeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Tekrar teşekkürler. “

~ Michael Carman, McLouth, Kansas

Bu Sırrı Öğrenmek Vücudumdan Şok Dalgaları Gönderdi. Gökten Düşmüş Gökten Merdiven Çıkışı gibiydi.

Kritik gitar yeteneğinde nasıl ustalaşabileceğinizi tam olarak kırıyorum. Gitar efsanesi olma konusunda ciddiyseniz, BUNU BİLMENİZ GEREKİR. İşin garibi, hemen hemen her gitarist bu kritik kavramı gözden kaçırıyor.

En değerli Gitar Kontrol Sırlarımı sizinle paylaşacağım için çok heyecanlıyım. Bunu gizlice aradığınızı biliyorum ve neredeyse bir gecede gitar çalmanızı tamamen değiştirecek.

“Killer Guitar Control Secrets” adlı bu kurs   , bir Gitar Efsanesi olmak için mümkün olan en hızlı kısayolları ortaya koymaktadır  .

 

 

That should give you an awesome for foundation for rhythm guitar. You’ll also get this:

Learn Lead Guitar, The Fast And Easy Way.

Killer Lead Guitar Made Simple is the perfect course for getting the foundation of lead guitar playing under your belt. This course will give you the solid understanding of lead guitar, so you can then harness the power of Killer Guitar Control Secrets.

And…

Learn To Play Smokin’ Blues Guitar In Record TimeWith Easy-To-Learn Essential Blues Riffs And LicksComplete With Tabs.

This inspiring course called How to Play Smokin’ Blues Guitar will teach you a ton of blues styles, licks and secrets. You’ll get a huge library of tabbed examples that will reward you for a lifetime, plus tons more cool bonuses.

Plus you’ll also get the Acoustic Mastery course.

Want Some No-Nonsense Straightforward AdviceOn Mastering The Acoustic Guitar?

To complete your package, I’ll also include this Acoustic Mastery course that will teach you how to become a master of the acoustic guitar. Learn amazing picking patterns, rhythm secrets, mastery level acoustic phrasing, songwriting and much much more.


Well, This is it my friend! The guitar shortcuts and insider secrets that you’ve been waiting to discover.